Eucerin балсам за усни

190.00 ден

Краток опис на производот:

Eucerin lip active – балсам за усни ја обновува распукана и разранета кожа на усните.

SKU: 4005800631702

Бренд

Eucerin Logo

Детален опис на производот:

Eucerin lip active – балсам за усни

  • Балсам за усни
  • Ја обновува распукана и разранета кожа на усните
  • Со висококонцентриран декспантенол и витамин Е
  • СПФ 15
  • Без мирис и парабени