Avent Natural Електрична пумпа за измолзување со шише

10,715.00 ден

Краток опис на производот:

Avent Natural Електрична пумпа за измолзување со шише.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: avent-pumpa-so-sise

Бренд

Avent Logo

Производител

Philips Logo