Mela Tone SPF дневна крема за лице против флеки

670.00 ден

Краток опис на производот:

Mela Tone SPF дневна крема за лице против флеки со УВ заштита, дава природен сјај, еластичност и обезбедува влажност на кожата.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: mela-tone-spf

Бренд

Bioxsine logo

Производител

Biota Llaboratories logo