Sniztop таблети

460.00 ден

Краток опис на производот:

Sniztop се користи за намалување на симптомите предизвикани од сезонски алергии.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: sniztop

Производител

Bionika Pharmaceuticals logo