Вендоксин капки

1,195.00 ден

Краток опис на производот:

Vendoksin капки, традиционален хербален лек наменет за лекување и олеснување на симптомите на хронична венска инсуфициенција како што се проширени вени на нозете.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: vendoksin-kapki

Производител

Alternativa Medica Logo