VICHY Normaderm Phytosolution гел за интензивно чистење

1,360.00 ден

Краток опис на производот:

VICHY Normaderm Phytosolution Intensive Purifying гел за интензивно чистење – клинички докажана ефикасност кај кожа склона кон акни

SKU: 3337875663083

Бренд

Vichy Logo

Детален опис на производот:

VICHY Normaderm Phytosolution Intensive Purifying Gel Гел за интензивно чистење

  • За масна и чувствителна кожа
  • Длабински ја чисти кожата
  • Базата за чистење е од билно потекло
  • Клинички докажана ефикасност кај кожа склона кон акни
  • Хипоалергено

Предупредување:
Избегнувајте го подрачјето околу очите. Во случај на контакт со очите, веднаш измијте со вода.

Пакување:
400 ml