ALTAL сируп без шеќер

330.00 ден

Краток опис на производот:

Altal сирупот помага при искашлување и сува кашлица. Растителните слузи од коренот на белиот слез и цветот на црниот слез придонесуваат во намалувањето на дразбата за кашлање, додека босилокот помага во ублажувањето на надразнета слузокожа на горните дишни патишта. Алтал сирупот не содржи шеќер.

SKU: altal

Бренд

Expulmo logo

Производител

Esensa logo