NEUROVITAL FORTE

580.00 ден

Краток опис на производот:

NEUROVITAL FORTE помага за нормална физиолошка и нормална функција на нервниот систем. Содржи ГИНКО БИЛОБА, АМИНОКИСЕЛИНИ, МАГНЕЗИУМ, ВИТАМИН Ц , НИАЦИН.

SKU: 4260348580183

Производител

Pharmavital logo