Bios Line CoQ10 Max капсули

1,300.00 ден

Краток опис на производот:

Bios Line CoQ10 MAX – додаток во исхраната кој содржи Kaneka Q10 специфичин комплекс на коензим Q10 и убихинон, добие со ферментација на природен чист квасец.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: biosline-coq10

Производител

Bios Line logo