CeraVe хидратантен лосион за лице

1,037.00 ден

Краток опис на производот:

CeraVe Хидратантен лосион за лице – овозможува хидратација во текот на целиот ден и помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата

SKU: 3337875597449

Бренд

CeraVe Logo

Детален опис на производот:

CeraVe Facial Moisturising Lotion – CeraVe Хидратантен лосион за лице

  • Хидратантна нега за лице
  • За нормална до сува кожа
  • Овозможува хидратација во текот на целиот ден и помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата
  • Содржи три есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина
  • Без мирис, некомедогена формула
  • Развиено со дерматолози