Lass B сируп

665.00 ден

Краток опис на производот:

LASS B сирупот помага при констипација, отежната дефекација, ги стимулира дигестивните процеси, ја релаксира перисталтиката, ја собира водата од цревата.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: lass-b

Производител

Erba Vita logo