Lunac сируп

220.00 ден

Краток опис на производот:

Lunac sirup за сува кашлица содржи корен од бел слез, екстракт чија слуз поставена на слузницата на грлото, ја намалува иритација со сува кашлица.

SKU: 8606011749147

Бренд

Expulmo logo

Производител

Esensa logo