Parusan шампон против опаѓање

690.00 ден

Краток опис на производот:

Parusan шампон против опаѓање делува директно против опаѓање на косата и го јакне влакното по целата должина, од коренот до врвовите.

SKU: 4016369726051

Производител

Dr.Theiss logo