Propolis дентален гел за деца

135.00 ден

Краток опис на производот:

Propolis дентален гел за деца со екстракти од прополис, мед, нане и камилица

SKU: 5310125004025

Бренд

Propolis Esensa

Производител

Fitofarm Logo