URIAGE Eau Thermale крем за раце

295.00 ден

Краток опис на производот:

URIAGE EAU THERMALE – кремот за раце ги навлажнува, заштитува и омекнува рацете.

SKU: 3661434005510

Бренд

Uriage Logo

Детален опис на производот:

URIAGE EAU THERMALE – кремот за раце ги навлажнува, заштитува и омекнува рацете.

Кремот е со лесна нелеплива текстура, со пријатен мирис. Обезбедува долготраја хидратација на рацете, ја заштитува кожата и ја прави мека и пријатна.

Употреба:
Нанесете од кремот на рацете секогаш кога е потребно.

Кремот е дерматолошки тестиран.