URIAGE Eau Thermale lait silky body lotion – лосион за тело

1,000.00 ден

Краток опис на производот:

Uriage Eau Thermale lait silky body lotion – Лосионот за тело од Uriage е свилен, течен и мазен кој веднаш се спојува со кожата за  интензивно да ја навлажнува, измазнува.

SKU: 3661434004704

Бренд

Uriage Logo

Детален опис на производот:

Uriage Eau Thermale lait silky body lotion – лосион за тело
Лосионот за тело од Uriage е свилен, течен и мазен кој веднаш се спојува со кожата за  интензивно да ја навлажнува, измазнува. Формулата е со шеа путер, хранлива состојка која ја навлажнува кожата и помага во обновувањето на нејзината природна заштитна бариера, и Uriage термална вода, чиста термална вода која ја смирува кожата и ги ублажува чувствата на непријатност.

  • Главни придобивки: обезбедува до 24 часа хидратација

Пакување:
500 ml.