Articoka сок

550.00 ден

Краток опис на производот:

Articoka сируп се користи за регулирање на холестеролот и триглицеридите.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: articoka-sok

Производител

Salus logo