CeraVe пенлив гел за чистење

1,164.00 ден

Краток опис на производот:

CeraVe пенлив гел за чистење за нормална до масна кожа. Чисти и го отстранува вишокот на себум без нарушување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.

SKU: 3337875597357

Бренд

CeraVe Logo

Детален опис на производот:

CeraVe foaming cleanser for normal to oily skin – Пенлив гел за чистење

За нормална до масна кожа. Чисти и го отстранува вишокот на себум без нарушување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото. Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина. БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.

Начин на употреба:
производот нежно нанесете го на влажна кожа. Исплакнете.