Рицинусово масло 50ml

110.00 ден

Краток опис на производот:

РИЦИНУСОВО МАСЛО / Ricinusovo Maslo – ја омекнува, хидратира и негува сувата кожа. А исто така се користи и за мека и сјајна коса.

SKU: 5319990141392

Бренд

Lea fitofarm logo

Производител

Fitofarm Logo