CeraVe Retinol серум за изедначен изглед на кожата

1,310.00 ден

Краток опис на производот:

CeraVe Resurfacing Retinol Serum за изедначен изглед на кожата ја намалува видливоста на порите и флеките после неправилности и ја прави кожата мазна

SKU: 3337875829007

Бренд

CeraVe Logo

Детален опис на производот:

CeraVe Resurfacing Retinol Serum  – Ретинол серум за изедначен изглед на кожата

  • Ја намалува видливоста на порите и флеките после неправилности
  • Помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата и ја прави кожата мазна
  • Co 3 есенцијални церамиди, екстракт од корен од сладунец и ниацинамид
  • Капсулиран ретинол

Пакување:
30 мл