CeraVe SA крем за измазнување на сува и груба кожа

897.00 ден

Краток опис на производот:

CeraVe SA Крем за измазнување на сува и груба кожа ја ексфолира грубата кожа и ја прави помека и помазна, истовремено го подобрува обновувањето на кожната бариера

SKU: 3337875684095

Бренд

CeraVe Logo

Детален опис на производот:

CeraVe SA Smoothing Cream – CeraVe SA Крем за измазнување на сува и груба кожа

  • Ја ексфолира грубата кожа и ја прави помека и помазна, истовремено го подобрува обновувањето на кожната бариера
  • Погодно и за кожа склона кон кератоза и псоријаза
  • За тело
  • Со три есенцијални церамиди, 10% уреа, ЛХА, салицилна киселина и хијалуронска киселина
  • Без мирис, некомедогена и хипоалергена формула
  • Развиено со дерматолози

Пакување:
177 мл