Kanoil маст

250.00 ден

Краток опис на производот:

Kanoil маста  има локално противвоспалително дејство, при што ја намалува болката и чешањето.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: kanoil-mast

Бренд

Kanoil Replek logo

Производител

ReplekFarm logo