ESPRICO капсули

1,760.00 ден

Краток опис на производот:

Esprico е специјално изработен препарат како додаток на исхрана наменет за хиперактивни деца. Oвошните капсули погодни за џвакање содржат масло од морска риба со висока концентрација на омега-3 и омега-6 масни киселини. Исто така, ги содржат минералите магнезиум и цинк.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: esprico-kaps

Производител

Engelhard Aarzneimittel logo