La Roche Posay Cicaplast Levres хидратантен обновувачки балсам за усни

425.00 ден

Краток опис на производот:

La Roche Posay Cicaplast Levres – Хидратантен обновувачки балсам за усни. Ги смирува и омекнува испуканите усни со немрсна текстура.

SKU: 30106659

Бренд

La Roche-Posay Logo

Детален опис на производот:

La Roche Posay Cicaplast Levres – Хидратантен обновувачки балсам за усни

Овој хидратантен балзам за усни за суви до дополнително суви усни обезбедува моментална и долготрајна влажност оставајќи усните да се чувствуваат удобно. Ги смирува и омекнува испуканите усни со немрсна текстура.

Пакување:
7,5 ml.