Madam Catty relax бонбони

300.00 ден

Краток опис на производот:

Madam Catty relax Бонбоните од Змејско овошје и Билна Мешавина се природен препарат наменет за поттикнување на либидото кај жени. Овој препарат е кој е природен афродизијак е дел од секојдневието на многу жени ширум светот.

SKU: mcr

Детален опис на производот:

Madam Catty relax Бонбони од Змејско овошје и Билна Мешавина

Состојки:
Шеќер, глукозен сируп, средство за зголемување на обемот (ксилитол), регулатори на киселост (јаболкова киселина, лимонска киселина), ароматизери, бои за боење (рибофлавин), екстракт од питаја, екстракт од јерба мате, екстракт од корен од валеријана, екстракт од пасифлора, ектракт од гуарана.

Енергија и хранливи вредности (100g): Енергија: 1617 kj/381 kcal –

Масти: 0g – Заситени масти: 0g – Јаглеродхидрати: 97.0g – Шеќер: 92.0g – Полиол: 4.6g-Влакна: 0g – Протеини: 0g – Сол: 0g

ВНИМАНИЕ:
Ова не е лек. Не користете со алкохол. Не се препорачува за пациенти со кардиоваскуларни заболувања, проблеми со крвниот притисок и дијабетес. Не се препорачува за употреба на возраст под 18 години.