Floravitex капки

590.00 ден

Краток опис на производот:

Floracitex капките позитивно влијаат на контролата и производството на женски полови хормони.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: floravitex-kapki

Производител

Alternativa Medica Logo