Mirinda Epimedium Herbal паста

300.00 ден

Краток опис на производот:

Mirinda Herbal Mixed се 100% природен афродизијак за мажи и жени. Се користат за максимизирање на либидото, подобрено задоволство и продолжена ерекција.

SKU: 8697416112223

Детален опис на производот:

Mirinda Herbal мешавина претставува 100% природен турски број 1 афродизијак за мажи и жени чии ефекти започнуваат после 20-30 минути од неговата употреба.

Состав:
Гликозен сируп, цветен мед, меласа црница, полен, епимедиум (0,79%), рогач, овес, ѓумбир, мал галангал, цимет, мака, американски женшен, коприва, сибирски женшен, гинко билоба, панакс женшен, тиква, кола орев, вкус на ванила, матичен млеч.

Oпис на производот:

  • Турски број # 1 Афродизијак
  • 100% природен афродизијак за мажи и жени
  • Подобрено задоволство
  • Намален страв и анксиозност
  • Максимизирано либидо
  • Продолжено времетраење на ерекцијата

Начин на употреба:
1 ќесичка Mirinda Herbal, а ефектите се гледаат после 20-30 минути