Nalgesin S таблети

Original price was: 115.00 ден.Current price is: 110.00 ден.

Производ на попуст!

Краток опис на производот:

Nalgesin S е препарат за ублажување на болки со брзо и долготрајно дејство.

SKU: 3838989633486

Производител

KRKA logo