ROWAtinex капсули

650.00 ден

Краток опис на производот:

Rowatinex ги ублажува мускулните грчеви со што се намалува болката во бубрезите и уринарните колики. Роватинекс го зголемува протокот на крв и го намалува воспалението, кои што можат да бидат поврзани со присуство на камења во бубрезите.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: 5390387001048

Производител

Rowa Pharmaceuticals Ltd Logo