VICHY Liftactiv Supreme промо сет дневна + ноќна крема за сува кожа

4,035.00 ден

Краток опис на производот:

VICHY Liftactiv Supreme промо сет дневна + ноќна крема за сува кожа

SKU: 22062010

Бренд

Vichy Logo

Детален опис на производот:

VICHY Liftactiv Supreme Промо сет дневна + ноќна крема за сува кожа

VICHY Liftactiv Supreme Дневна нега за сува кожа

Прво Vichy lifting-дејство кое трае целиот ден. Континуирана корекција на брчките и цврстината на кожата за младешка кожа преку ден, навечер и наутро.

  • За сите жени со сува кожа
  • Чувствителна кожа
  • Хипоалергено
  • Vichy термална вода
[КОМПЛЕКС НА АКТИВНИ СОСТОЈКИ DAY PROOF] + [5% РАМНОЗА И НЕОХЕСПЕРИДИН]
  • Моментална ефикасност: технологија за 3Д оптичко измазнување
  • Дневна ефикасност: КОФЕИН + АДЕНОЗИН
  • Долгорочна ефикасност 5% РАМНОЗА + НЕОХЕСПЕРИДИН

Во само еден момент ги измазнува брчките и неправилностите, а кожата ја прави блескава. Се до вечерта, кожата е повторно полна, а цртите на лицето се младешки и одморени. Долгорочно дејство на lifting-от по еден месец: длабоките брчки се корегирани, а кожата е видливо поцврста.

Употреба:
нанесувајте рамномерно наутро врз чиста кожа на целото лице. По желба, негата можете да ја користите два пати дневно, наутро и навечер.

Пакување:
50 ml

VICHY Liftactiv Supreme Ноќна нега

Потполна нега против брчки и за цврстина на кожата со долготраен ефект на лифтинг.

За жени над 40 години, кои сакаат потполно делување против брчки, дури и длабоки, губиток на цврстината и стареење на кожа.

Употреба:
нанесете секоја вечер на чисто лице.

Пaкување:
50 ml

Пакување во сет:
ПРОМОТИВЕН СЕТ ОД VICHY Liftactiv Supreme Дневна нега за сува кожа 50 ml + VICHY Liftactiv Supreme Ноќна нега 50 ml.