CeraVe хидратантна нега за лице со СПФ30

975.00 ден

Краток опис на производот:

CeraVe Facial Moisturising Lotion за нормална до сува кожа со УВБ + УВА заштита

SKU: 3337875840620

Бренд

CeraVe Logo

Детален опис на производот:

CeraVe Facial Moisturising Lotion – CeraVe хидратантна нега за лице со СПФ30

  • За нормална до сува кожа со УВБ + УВА заштита
  • Овозможува хидратација во текот на целиот ден
  • Помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата
  • Содржи три есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина
  • Без мирис, некомедогена формула, со СПФ30
  • Развиено со дерматолози

Пакување:
52 мл