CeraVe крема за обновување на кожата околу очите

1,105.00 ден

Краток опис на производот:

CeraVe Крема за обновување на кожата околу очите помага да се врати заштитната бариера на кожата.

SKU: 3337875597272

Бренд

CeraVe Logo

Детален опис на производот:

CeraVe Eye Repair Cream – CeraVe Крема за обновување на кожата околу очите

  • Се намалува видливоста на темните кругови и отокот околу очите
  • Помага да се врати заштитната бариера на кожата
  • Содржи три есенцијални церамиди и хијалуронска киселина
  • Развиено со дерматолози

Пакување:
14 мл

Употреба:
нанесете на кожата околу очите и нежно масирајте додека не се апсорбира целосно.

Користете го наутро и навечер.