Dermagen ампули

1,430.00 ден

Краток опис на производот:

Bioxsine Dermagen серум во ампули е наменета за лица кои се соочуваат со проретчување и опаѓање на косата или сакаат да постигнат зајакнување и згуснување на влакното.

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: dermagen-amp

Бренд

Bioxsine logo

Производител

Biota Llaboratories logo