Testorex таблети

1,520.00 ден

Краток опис на производот:

Testorex му помага на организмот по природен пат да произведе зголемено количество на тестостерон со сите посакувани ефекти кои со тоа се постигнуваат – без здравствен ризик!

Нема на залиха

ИЗВЕСТУВАЊЕ: За жал овој производ го немаме на залиха, една од причините е неможноста да биде нарачан од сите релевантни веледрогерии во Македонија. Погледнете што препорачува аптека ЕРИКС како замена и/или поврзани/слични производи.
За повеќе информаци околу достапноста ве молиме контактирајте со нас.

SKU: testorex-tab

Производител

Stojanovic Pharm logo