Venogel гел

1,190.00 ден

Краток опис на производот:

Venogel е природен препарат на потполно билна основа против проширени вени и капилари.

SKU: 8606102544217

Бренд

Vitalis Doctors Logo

Детален опис на производот:

Venogel е билен препарат во облик на гел. Содржи комбинација од природни состојки кои моментално ја отстрануваат болката, грчевите во нозете, го неутализираат чувството на тешки нозе и ја витализираат кожата.

Единствената Виталисова формула ги неутрализира проширените вени и испуканите капилари брзо, лесно и потполно природно!!! 

Venogel ја подобрува циркулацијата, ги зајакнува и тонизира зидовите на крвните садови, ги штити крвните садови од воспаление и ја негува кожата.

Решете го проблемот со пороширени вени брзо и на природен начин со Vitalis Venogel.

Venogel е природен препарат на потполно билна основа против проширени вени и капилари. Моментално го елиминира чувството на уморни и отечени нозе! Билните сустанции ја витализираат кожата и ги намалуваат грчевите и пукањето на капиларите. Не остава траги на облеката, бидејќи е во облик на гел. Помогнете им на своите нозе! Вашите нозе ќе бидат убави, лесни и неговани.